Jandarma Genel Komutanlığı Subay, Astsubay, Uzman Erbaş ve Memur Alımları. >>> TIKLAYINIZ <<<<

Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak, tarih belli oldu mu? MEB sözleşmeli öğretmen alımı kontenjanları ne zaman belli o

Güncel Asayiş Haberleri
Forum kuralları
Forumlarda soru sormak, bilgi danışmak yada bildiğiniz bir konuda paylaşım yaparak katkıda bulunmak için ve forumlardaki içeriklerden tam olarak faydalanmak/görüntülemek için ÜYE olmanız, üye iseniz ÜYE GİRİŞİ yapmanız gerekmektedir. Forumlarda kişi ve kurumlarla ilgili açık bilgiler paylaşmak yasaktır. Forumlarda şahısları hedef alan paylaşımlar yasaktır.
Jandarma Subay, Astsubay ve Uzman Erbaş Alımları 2023 yılı idari para cezaları Acil Yardım/İhbar/Danışma Hatları - Önemli Telefon Numaraları Mutluluğa Kurşun Sıkma SGRadyo Polis Radyosu Askeri ve Mesleki Tanımlar Askeri / Mesleki Nezaket ve Görgü Kuralları Trafik Cezaları Jandarma Telefon Rehberi GGM Adres ve Telefon Numaraları AMATEM Adres ve Telefon Numaraları
Kullanıcı avatarı
Haberci
Doğrulandı
İçerik Yöneticisi
İçerik Yöneticisi
Meslek: Sanal Haber Botu
Durum: Çevrimdışı

Öğretmen atamaları ne zaman yapılacak, tarih belli oldu mu? MEB sözleşmeli öğretmen alımı kontenjanları ne zaman belli o

Mesaj gönderen Haberci »

ResimÖğretmen atamalarının ne zaman yapılacağına yönelik tarih araştırmaları sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli öğretmen alımı için şartlar ve kontenjanlar, atama bekleyen öğretmen adaylarının gündeminde. Sözleşmeli öğretmen atama süreci, önümüzdeki günlerde başvuruya açılacak. Atama takvimi öncesinde ise Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yeni açıklamada bulundu. Peki, 2024 öğretmen atamaları ne zaman yapılacak, tarih belli oldu mu? MEB sözleşmeli öğretmen alımı kontenjanları ne zaman belli olacak?ResimBranş bazında kontenjan bilgilerini açıklayacak Milli Eğitim Bakanlığı'nın en fazla kontenjanı hangi branşlara ayıracağı merak ediliyor. Sınıf Öğretmenliği, İngilizce Öğretmenliği, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, Rehberlik, Türkçe Öğretmenliği ve Matematik Öğretmenliği gibi alanlarda kaç öğretmen istihdam edileceği merak ediliyor.ResimMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yaptığı son açıklamada "Öğretmen atamasına ilişkin açıklamamızı kabine toplandıktan sonra yapacağız." dedi.ResimMilli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atama takvimi için Kabine'yi işaret etmiş ve öğretmen atamaları için belirlenen rakamın Kabine sonrasında açıklanacağını belirtmişti.Geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama daha yapan Tekin, atama sayısında anlaşmaya vardıklarını belirtti ve ayrıntıların yakın zamanda belli olacağını duyurdu. Yeni Kabine toplantısının önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor. Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.ResimTekin, "Hazine ve Maliye Bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızla beraber rakamı belirleyeceğiz. Önümüzdeki hafta, eğer kabine toplantısı olursa o gün açıklamış olacağız. Biz rakamda uzlaştık zaten." açıklamasını yaptı.

Bağlantı:
BBcode:
HTML:
Mesaj bağlantılarını gizle
Mesaj bağlantılarını göster

Bir hesap oluşturun veya forumda sizde soru sormak, fikir beyan etmek için oturum açın

Forumda yeni konu açmak veya soru sormak için üye olmanız gerekmektedir

Bir hesap oluştur

Üye değil misiniz? topluluğumuza katılmak için kaydolun
Üyeler kendi konularını başlatabilir ve konulara abone olabilir
Ücretsizdir ve sadece bir kaç dakika sürer

Oturum aç